فاماگوستا
05488808520 8-15

هدف ما آرامش همیشگی شماست

logo
خانه > اخبار دانشگاه > اطلاعات دانشکده کامپیوتر دانشگاه EMU

عنوان: اطلاعات دانشکده کامپیوتر دانشگاه EMU

نویسنده: aryasbghaffary
تاریخ: فوریه 25, 2022

طی مصاحبه با دانشکده کامپیوتر دانشگاه EMU، اطلاعات جامعی در خصوص رشته کامپیوتر تهیه گردید.

بر اساس گزارش تهیه شده از دانشکده کامپیوتر دانشگاه EMU ، دانشکده کامپیوتر تا سطح دکترا در رشته های سخت افزار و نرم افزار مشغول به فعالیت می باشد. اساتید خبره در زمینه کامپیوتر هر پنج سال یکبار از امریکا وارد دانشکده شده و کلیه اطلاعات رشته کامپیوتر را بروز می کنند. این بدان معنی است که اطلاعات دانشکده emu همیشه با آخرین تکنولوژی های روز در ارتباط می باشد. کلیه استاید دانشکده دارای مدرک دکترا می باشند و این موضوع نقطه قوت آنجا می باشد. اساتید به همراه دستیار خود در بخش آموزش مشغول به فعالیت می باشند.

این دانشکده دارای تعداد ۶ عدد دپارتمان مهندسی کامپیوتر می باشد که از لحاظ امکانات یکی از بهترین مراکز آموزشی در قبرس شمالی است. فعالیت های منحصر به فردی در این محل مشغول به انجام می باشند که نقطه قوت دانشگاه EMU است.

اطلاعات دانشکده emu

تجهیزات پیشرفته دانشکده

کلیه تجهیزات دانشکده بروز و حرفه ای می باشد. تمام امکانات جهت آموزش دانشجویان به بهترین شکل ممکن فراهم شده است. این دانشکده با سریعترین و منحصر به فردترین امکان نرم افزاری به دانشجویان محترم خدمات ارائه می نماید. اطلاعات دانشکده emu را می توان از موسسه به طور کامل دریافت کنید.

یکی از فعالیت های ویژه در زمینه کامپیوتر هوش مصنوعی می باشد که از علوم جدید و پایه ای کامپیوتر است و این علم در زمینه های مختلف کاربرد دارد و هر دانشجو در زمینه دلخواه امکان استفاده از آن را دارد.

همچنین گزارش با آقای دکتر الکساندر چورانو در خصوص رشته کامپیوتر تهیه گردید. ایشان یکی از اساتید برجسته دانشکده می باشد.

بخش طراحی امنیت

«امروزه یکی از علوم بروز، بخش طراحی امنیت در فضاهای مختلف می باشد. ایشان در زمینه نرم افزاری در این زمینه مشغول بکار می باشند. نکته مهم اینست که بایستی کلیه موارد امنیتی محل، مد نظر قرار گرفته و با توجه به آن برنامه نویسی صورت پذیرد.

امروزه فعالیت تولید وبسایت به صورت گسترده در دنیا در حال انجام می باشد. این علم روز به روز پیشرفته تر از قبل ظاهر می گردد.» لطفا جهت مطالعه دانشکده مکانیک و توریست بر روی لینک کلیک کنید.