فاماگوستا
05488808520 8-15

هدف ما آرامش همیشگی شماست

logo
خانه > درباره ما

درباره ما قبرس شمالی

هولدینگ بزرگ هیرو

این آژانس در خصوص فروش، اجاره و دانشجویی فعالیت گسترده ای در قبرس شمالی دارد. در این وبسایت کلیه املاک با قیمت واقعی درج شده است و این آژانس تا جایی که ممکن باشد برای شما عزیزان تخفیف لازم را لحاظ می کند. این وبسایت مطابق با هر نوع سلیقه ای ساخته شده است و اطلاعات کاملی در خصوص اقامت تا خرید منزل و امور دانشجویی را در اختیار عزیزان قرار می دهد. لذا در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. از اعتماد شما پیشاپیش سپاسگزاریم.

مدیر آژانس: مدیر آژانس هولدینگ هیرو

یپروژه های ما

جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

الیت

پروژه الیت یکی از پروژه های ویژه در قبرس شمالی می باشد که دارای 1122 ملک می باشد. امکانات بی نظیری مانند استخرها، زمین‌های تنیس، رستوران‌ها و ماساژ، سونا، رستوران‌ها و کافه‌ها و اجاره خودرو دارد.
تعداد ساختمان : 94
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

سی لایف

پروژه سی لایف یکی از بزرگترین پروژه های قبرس شمالی می باشد. امکاناتی مانند استخر روباز، زمین های بازی، بازار، سوپر مارکت، اسپا، سونا، ماساژ، باربیکیو و دیگر مکان ها را شامل می باشد. این پروژه بسیار نزدیک به دریا می باشد.
تعداد ساختمان : 4
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

رویال لایف

پروژه رویال رزیستنس با نمای عالی از دریا فضای مناسبی جهت زندگی ایجاد می کند. این پروژه در ۱۰۰ متری دریاقرار داشته و مشتمل بر ۵۵۰ واحد می باشد. از امکانات این پروژه می توان استخر روباز، استخر کودکان نام برد
تعداد ساختمان : 2
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

دلوکسیا اسکای

پروژه دلوکسای اسکای یکی از مدرنترین پروژه های قبرس شمالی می باشد که علاوه بر نزدیکی حدود 550 متری از دریا، امکاناتی نظیر سونا، استخر، بازار، مرکز تناسب اندام دارد. ضمنا مساحت زمین این پروژه 2500 متر مربع می باشد
تعداد ساختمان : 6
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

آریس 2

ویلاهای آریس از زیباترین ویلاهای قبرس شمالی می باشد که با توجه به مساحت قابل توجه آن تعداد نفرات زیادی را به سمت خود جلب می کند. از امکانات این پروژه می توان سیستم گرمایش آب خورشیدی، توقفگاه خودرو و بازار نام برد.
تعداد ساختمان : 11
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

گرند سفیر

از بلندترین پروژه های قبرس شمالی را می توان پروژه گرند سفیر نام برد با بیش از 1600 واحد مسکونی می توان پروژه کاملی نام برد. از جمله امکانات پروژه بزرگ ترین استخر قبرس شمالی، رستوران، کافه، اسپا ، کلوپ ورزشی، کازینو، باشگاه ورزشی کودکان، سینما می توان نام برد.
تعداد ساختمان : 6