فاماگوستا
05488808520 8-15

هدف ما آرامش همیشگی شماست

logo
خانه > درباره ما

درباره ما قبرس شمالی

هولدینگ بزرگ هیرو

این آژانس در خصوص فروش، اجاره و دانشجویی فعالیت گسترده ای در قبرس شمالی دارد. در این وبسایت کلیه املاک با قیمت واقعی درج شده است و این آژانس تا جایی که ممکن باشد برای شما عزیزان تخفیف لازم را لحاظ می کند. این وبسایت مطابق با هر نوع سلیقه ای ساخته شده است و اطلاعات کاملی در خصوص اقامت تا خرید منزل و امور دانشجویی را در اختیار عزیزان قرار می دهد. لذا در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره درج شده در بالای صفحه تماس حاصل فرمایید. از اعتماد شما پیشاپیش سپاسگزاریم.

مدیر آژانس: مدیر آژانس هولدینگ هیرو

یپروژه های ما

جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

اسکای

یکی از زیباترین پروژه های قبرس شمالی می باشد که بسیار نزدیک به دریا است و امکانات زیادی نیز این پروژه دارا می باشد.
تعداد ساختمان : 2
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

پاناروما

این پروژه در نزدیکی دریا واقع شده است و امکانات منحصر به فرد دارد. خرید از پروژه را پیشنهاد می کنیم و از زیبایی این پروژه لذت کافی را ببرید.
تعداد ساختمان : 2
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

لا ایسلا

پروژه لوکس و زیبای لا ایسلا از لحاظ موقعیت در نزدیکی دریا قرار گرفته است این پروژه زیبایی خاصی دارد و کلیه امکانات مورد نیاز یک پروژه یکجا جمع شده است.
تعداد ساختمان : 103

پروژه اتمام رسیده است

detail of project

چهار فصل

پروژه لوکس و ویژه این شرکت با امکانات منحصر به فرد و ویژه و همچنین استخرهای این پروژه نزدیک و به فاصله سه متری دریا قرار دارد. نمای این پروژه بسیار عالی بوده و هر کس یک بار از این پروژه دیدن نماید حتما از ما خرید می کند.
تعداد ساختمان : 102
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

چهار فصل دو

این پروژه با معماری قبرسی نمای ویژه دارد. لذا پیشنهاد ما دیدن این پروژه می باشد. از یک طرف کوه و از طرف دیگر دریا نمای ویژه ای به این پروژه بخشیده است. امکانات ویژه ای هم این پروژه دارد.
تعداد ساختمان : 50
جهت مشاهده واحدهای پروژه کلیک کنید

پروژه کنار رودخانه

پروژه کنار رودخانه یکی از زیباترین برج های قبرس شمالی می باشد که دارای 816 واحد مسکونی می باشد این پروژه از لحاظ امکانات بی نظیر می باشد. از امکانات این پروه می توان به پارک آبی، زمین فوتبال و سوارکاری نام برد. مساحت پروژه 14870 متر مربع می باشد.
تعداد ساختمان : 5